Antebellum: Lapena v době otroctví. V hororu tvůrců Uteč se cestuje časem

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmová společnost Lionsgate zveřejnila nový trailer k připravovanému thrilleru od producentů úspěšných hororů My a Uteč. Dějová linka filmu se opět věnuje problematice afroameričanů, tentokrát se tvůrci podívají i do doby otroctví.

Veronica Henley je úspěšná autorka, která díky svému talentu přednáší začínajícím spisovatelům a dodává jim potřebnou sebedůvěru k využití dnešní doby a stát se tím, čím chtějí být. A možná právě díky jejímu talentu a podivuhodné osobnosti si jí osud vybere, aby zrovna ona zachránila svět před minulostí. Veronica se znenadání ocitá v době otroctví, kde ji pronásledují vize a přízraky. Musí přijít na to, k čemu byla vyvolená a co za tím vším stojí.

V hlavní roli uvidíme herečku a zpěvačku Janelle Monáe. Velkou příležitost se zviditelnit dostala rolí v dramatu Skrytá čísla, kde ukázala svůj herecký talent. Díky tomu si mohla zahrát také v dramatech Moonlight nebo Harriet. V dalších rolích se můžeme těšit na Kiersey Clemons známou z hororu Hráči se smrtí, Jenu Malone z Hunger Games nebo na oscara nominovanou Gabourey Sidibe. Film natočilo režisérské duo Gerard Bush a Christopher Renz, pro které je to filmový a scenáristický debut.

V kinech hrají od 23. dubna 2020.

Zdroj: Vertical Ent.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také