Batman čelí trojici Jokerů ve fandovském traileru

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

V komiksu k tomu již došlo. Tak proč ne ve filmu? Setkání několika verzí Jokera, největšího antagonisty Temného rytíře města Gotham je jistě zajímavým námětem, který se v různých obměnách objevuje ve fanouškovských i autorských fantaziích. Podívejte se níže, jak se jeden fanda s vysněným crossoverem  Batmana a tří Jokerů popasoval…

Heath Ledger, Jared Leto nebo Joaquin Phoenix? A proč ne všichni dohromady a ještě Jack Nicholson navrch? K dokonalosti chybí už jen Mark Hamill. A možná Cesar Romeo? Tak či tak, s nejznámějšími posledními představiteli nejpopulárnějšího komiksového antagonisty všech dob a krále zločinu města Gotham – Jokera, se tu setkáváme. Ztělesnění Batmanovy (zde žel jen Ben Affleck) noční můry (nebo tajného snu) ožívá v efektním fandovském sestřihu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také