Swallow: Bizarní drama plné polykání netradičních předmětů

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Swallow už dle upoutávky evokuje přinejmenším poněkud šokující podívanou, ve které mladá těhotná žena začne ujíždět na polykání předmětů, jež by normální člověk do úst nevložil. Snímek je srovnáván s thrillery režiséra Davida Finchera. Zda toto přirovnání sedí či ne posuďte sami v traileru níže…

Jde o film, na kterém jednoznačně nejvíce láká zajímavé prostředí jedinečného domu s nádherným interiérem a půvabná představitelka hlavní role – Haley Bennett (Hardcore Henry). Příběh samotný pak možná svou absurditou, zda půjde o skutečně kvalitní počin nyní těžko říci.

Ve francouzském koprodukčním (s USA) dramatu od debutující režisérky jménem Carlo Mirabella-Davis se představí Haley Bennett, Austin Stowell, Denis O’Hare, Elizabeth Marvel, David Rasche, Lauren Vélez, Zabryna Guevara, Laith Nakli, Nicole Kang, Maya Days, a další.

Snímek Swallow zatím nemá tuzemské datum premiéry, ve Francii byl uveden již 15. ledna.

Zdroj: UFO Distribution

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také