Brahms: The Boy II: Posedlá panenka se vrací

Přečtěte si

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Nejlepší motivy od legendárního Ennia Morriconeho. Zaposlouchejte se

Ennio Morricone zemřel ve věku 91 let. Hudbu skládal prakticky už od školky, jeho skladatelská kariéra tak trvala zhruba...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V roce 2016 představil režisér William Brent Bell horor s názvem The Boy, jenž pojednával o klučičí porcelánové panence v životní velikosti, se kterou není úplně všechno v pořádku. Nyní režisér přichází s pokračováním a s novou rodinou, která se o panenku bude starat, a to se může stát jejich noční můrou.

Mladá rodina se nastěhuje do panství Heelshire, jenž má děsivou minulost, o které nemají ani ponětí. Jejich malý syn Jude si při hraní v lese najde nového kamaráda, otloukanou klučičí panenku v životní velikosti, které začne říkat Brahms. Jeho matka Liza mu pomůže panenku zrenovovat do původního a hratelného stavu. Jenže čím víc si s panenkou Jude hraje, tím zvláštnější události se v domě odehrávají. Liza si začíná všímat změny chování u svého chlapce, a navíc že panenka, která má být neživá, se hýbe. Pomalu jí dochází, že v nebezpečí není jen ona, ale hlavně její syn Jude.

V hlavní roli chlapce se objeví Christopher Convery, pro něhož je to třetí filmová role. Známý je především z televizních seriálů. Zahrál si například v seriálu Gotham, Boj o moc nebo v jedné z epizod Stranger Things. Jeho matku ztvárnila Katie Holmes známá ze seriálu Dawnsonův svět nebo z filmů Batman začíná či Dáma ve zlatém. Režie se stejně jako prvního dílu ujal William Brent Bell, který stojí i za režií a scénářem k hororu Ďábel v těle.

Americká premiéra je 21. února 2020.

Zdroj: STX Entertainment

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také