Les hrůzy: Horor o Jeníčkovi a Mařence nahání husí kůži

Přečtěte si

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

10 nejzajímavějších novinek na Netflixu, které uvidíme tento týden

Na Netflix konečně přichází Enola Holmesová s tváří oblíbené herečky ze Stranger Things, řada nových pořadů a neméně zajímavých...

5 novinek na HBO GO, které musíte vidět

HBO GO v krátkém sledu uvedla pět skvělých titulů, které by neměly uniknout žádnému seriálovému ani filmovému fanouškovi. Jednoduše...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Očekávaný horor Gretel & Hansel přišel o českou premiéru a rovněž tedy o název Les hrůzy. Druhý trailer přitom bere dech a doslova, z některých scén, nahání husí kůži.

Pohádku o Jeníčkovi a Mařence známe všichni. Hollywood si ji v posledních letech velmi oblíbil a po sedmi letech od hororové komedie Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic přichází další netradiční filmové zpracování.

Gretel & Hansel, v české distribuci (Forum Film) ještě nedávno uváděné jako Les hrůzy, se ponese na mnohem vážnější notě, než tomu bylo u vzpomínaného snímku z roku 2013. Tady půjde o čistokrevný horor a v traileru, který se právě uvedl, funguje snad všechno. Atmosféra se může krájet a samotnou čarodějnici (v pohádce ježibabu) byste v lese fakt potkat nechtěli. Je jasné, že snímek sází převážně na mladou herečku Sophii Lillis, kterou budete znát z hororového To.

Les hrůzy natočil Oz Perkins a v hlavních rolích se představí Sophia Lillis, Alice Krige, Jessica De Gouw, Charles Babalola, Ian Kenny a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také