Les hrůzy: Horor o Jeníčkovi a Mařence nahání husí kůži

Přečtěte si

Víkend ve znamení filmu. Na internetu vychází očekávané novinky

Užijte si deštivý víkend u dobrého filmu. Na internetu souběžně vychází filmové novinky, na které se již nějakou dobu...

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Očekávaný horor Gretel & Hansel přišel o českou premiéru a rovněž tedy o název Les hrůzy. Druhý trailer přitom bere dech a doslova, z některých scén, nahání husí kůži.

Pohádku o Jeníčkovi a Mařence známe všichni. Hollywood si ji v posledních letech velmi oblíbil a po sedmi letech od hororové komedie Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic přichází další netradiční filmové zpracování.

Gretel & Hansel, v české distribuci (Forum Film) ještě nedávno uváděné jako Les hrůzy, se ponese na mnohem vážnější notě, než tomu bylo u vzpomínaného snímku z roku 2013. Tady půjde o čistokrevný horor a v traileru, který se právě uvedl, funguje snad všechno. Atmosféra se může krájet a samotnou čarodějnici (v pohádce ježibabu) byste v lese fakt potkat nechtěli. Je jasné, že snímek sází převážně na mladou herečku Sophii Lillis, kterou budete znát z hororového To.

Les hrůzy natočil Oz Perkins a v hlavních rolích se představí Sophia Lillis, Alice Krige, Jessica De Gouw, Charles Babalola, Ian Kenny a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také