Trollové: Světové turné: Pokračování kresleného muzikálu přináší nové trolly, hip hop a rock

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Na to, že se jednalo o snímek inspirovaný vlasatými hračkami, nebyli Trollové z roku 2016 až tak špatní. Animovaný dětský muzikál s hity (hlavně) od Justina Timberlakea. Taková barevná variace na Šmouly. Nyní se nám v traileru představuje sequel této dětské taškařice plné zpěvu, barev a třpytek…

Děj Světového turné se bude točit (opět) okolo dua hlavních postav v podobě Poppy a Větvíka, kteří společně odhalí existenci šesti dalších větví trollího rodu, z nichž každá žije na jiném území. Každá je také zasvěcena jiným druhům hudby. Nové kmeny budou vyznávat funk, country, techno, klasiku, pop a rock. Vládci kmenu rockerů (krále mimochodem dabuje Ozzy Osbourne) se rozhodnou zničit ostatní hudební žánry a je tak na našich hrdinech, aby sjednotili ostatní trolly a zachránili svůj svět před ztrátou různorodé muziky…

V hlavních i vedlejších rolích se navrátí někteří staří známí z prvního dílu, ale uslyšíme i několik nových hlasů. Jmenovitě třeba Anna Kendrick, Justin Timberlake, Sam Rockwell, Chance the Rapper, Anthony Ramos, Karan Soni, Flula Borg, Jamie Dornan, James Corden, Kunal Nayyar, Rachel Bloom, Charlyne Yi, Kenan Thompson, Kelly Clarkson, Mary J. Blige, Ron Funches, nebo Ozzy Osbourne, a spousta dalších.

Režie se i tentokrát ujal Walt Dohrn. Stejně tak se o scénář opět postarali Jonathan Aibel a Glenn Berger. Snímek Trollové: Světové turné má premiéru 17. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také