Ježek Sonic: Hrdina z videoher konečně vypadá k světu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Sonic na přání fanoušků dostává vzhled věrnější své předloze a na plátna kin poputuje s tříměsíčním zpozděním. Zábavný trailer ale napovídá, že čekání bude stát za to.

Příběh filmu je postavený na příběhu her. Sonic, který dokáže běhat neskutečnou rychlostí, dorazil na naši planetu, aby ji zachránil. V tom se mu snaží pomoci řadový policista Tom Wachowski, který na Sonica náhodou narazí při měření rychlosti. Proti nim ale stojí zlý Dr. Robotnik, který chce chytit Sonica a využít jeho nadpřirozenou schopnost pro své ďábelské plány.

V roli padoucha Dr. Robotnika se nám představí legendární herec Jim Carrey. Hlas Sonicovi propůjčil herec Ben Schwartz známý hlavně ze seriálu Parks and Recreation. Policistu, jenž najde Sonica a následně se s ním spřátelí ztvárnil James Marsden. V dalších rolích budeme moc spatřit herce Neala McDonougha, Tiku Sumpter nebo Adama Pallyho. Do režisérského křesla se posadil čtyřicetiletý Jeff Fowler, který má zatím za sebou jen krátkometrážní animovaný snímek Gopher Broke.

V kinech hrají od 20. února 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také