Antlers: Příšera z půdy lační po krvi a mase

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Guillermo del Toro produkoval letos v srpnu nový hororový film Noční můry z temnot a vlastně podobný název by mohl nést i jeho nadcházející film z jeho produkce Antlers. Film natočený na motivy krátké povídky vypráví o chlapci, který na půdě chová svou vlastní příšeru lačnící po krvi a mase.

Lucas Weaver je zvláštní chlapec, který by se dal popsat jako samotář. Introvert se záhodnou osobností. Jeho chování přijde podezřelé oregonské učitelce Julii, jejíž bratr je šerif okrsku. Ve městě se z ničeho nic začnou objevovat roztrhaná, zakrvácená těla. Za tak hrůznými činy by mohla stát buď nějaké obrovské zvíře nebo nelidské monstrum. Julii ale něco říká, že Lucas o všech těch vraždách a nehodách ví daleko víc, a proto se rozhodne přijít na kloub tomu, co to chlapec vlastně přede všemi skrývá.

V roli učitelky se nám představí známá americká herečka Keri Russell, jejího filmového bratra si zahrál Jesse Plemons a roli malého záhadného Lucase ztvárnil začínající dětský herec Jeremy T. Thomas, ten se prozatím objevil jen v seriálu Ve jménu našeho Pána. Režie se ujal Scott Cooper, který v roce 2009 natočil úspěšné hudební drama Crazy Heart. Pracoval i na scénáři společně s C. Henry Chaissonem a Nickem Antoscou, který napsal i předlohu k filmu nebo scénář k hororu Les sebevrahů.

Světová premiéra filmu je stanovena na 20. dubna 2020.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také