Antlers: Příšera z půdy lační po krvi a mase

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Guillermo del Toro produkoval letos v srpnu nový hororový film Noční můry z temnot a vlastně podobný název by mohl nést i jeho nadcházející film z jeho produkce Antlers. Film natočený na motivy krátké povídky vypráví o chlapci, který na půdě chová svou vlastní příšeru lačnící po krvi a mase.

Lucas Weaver je zvláštní chlapec, který by se dal popsat jako samotář. Introvert se záhodnou osobností. Jeho chování přijde podezřelé oregonské učitelce Julii, jejíž bratr je šerif okrsku. Ve městě se z ničeho nic začnou objevovat roztrhaná, zakrvácená těla. Za tak hrůznými činy by mohla stát buď nějaké obrovské zvíře nebo nelidské monstrum. Julii ale něco říká, že Lucas o všech těch vraždách a nehodách ví daleko víc, a proto se rozhodne přijít na kloub tomu, co to chlapec vlastně přede všemi skrývá.

V roli učitelky se nám představí známá americká herečka Keri Russell, jejího filmového bratra si zahrál Jesse Plemons a roli malého záhadného Lucase ztvárnil začínající dětský herec Jeremy T. Thomas, ten se prozatím objevil jen v seriálu Ve jménu našeho Pána. Režie se ujal Scott Cooper, který v roce 2009 natočil úspěšné hudební drama Crazy Heart. Pracoval i na scénáři společně s C. Henry Chaissonem a Nickem Antoscou, který napsal i předlohu k filmu nebo scénář k hororu Les sebevrahů.

Světová premiéra filmu je stanovena na 20. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také