Pumpkins: Dýňový muž se konečně dočká sladké pomsty

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Halloween je už skoro za rohem a jedním z hlavních symbolů tohoto strašidelného svátku je právě vyřezávaná dýně. Filmoví tvůrci přišli s novým hororem, kde dýní není nikdy dost. Fanouškům hororového žánru představí nového vraha s dýňovou maskou.

Farmář se stane obětí šprýmu, který na něj připravili místní teenageři. Šprým se ale zvrtne a farmáře zasáhne nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Proto si najde nového koníčka. Každého, kdo vkročí na jeho půdu, čeká bolestivá a krvavá smrt. Bohužel se mu nechtěně do cesty připletou místní, kteří se tak dostávají do středu krvavého boje o život.

Režie snímku a jedné z hlavních rolí se ujala Maria Lee Metheringham, která se však převážně živí jako herečka. Znát ji můžete například z filmů Královská noc nebo Modlitba lovce. Dále se objeví Dani Thompson, Marcella Edgecombe-Craig nebo Mark Hindman Smith.

Ani v tomto případě se však film do kin nepodívá, na DVD nosičích ale vyjde již 15. října 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také