Na hraně zítřka 2: Scénář je připravený, přednost má ale Mission Impossible

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Fanoušci už do roku 2014, kdy měl premiéru snímek Na hraně zítřka, volají po pokračování. Film se stal kasovním trhákem a pozitivně ohodnocen byl jak filmovými kritiky, tak fanoušky. Navíc spojení Toma Cruise a Emily Blunt fungovalo natolik, že pokračování už musí být za rohem, nebo ne?

Režisér Doug Liman, jenž stojí za režií filmu Na hraně zítřka, potvrdil, že scénář k pokračování je připravený ke zfilmování. Bohužel ale dodal, že k natočení snímku nedojde dřív, než Tom Cruise společně se scénáristou a režisérem Christopherem McQuarriem nenatočí Mission Impossible 8, jehož premiéra je prozatím stanovena na rok 2022.

Scénárista Christopher McQuarrie napsal scénář k filmu Na hraně zítřka a stal se Cruiseovým častým kolegou při natáčení posledních dvou Mission Impossible. Zatím není potvrzené, zda pracoval i na scénáři k pokračování filmu Na hraně zítřka, předpokládá se ale, že ano, a to společně s Matthew Robinsonem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také