Lady a Tramp: Roztomilé psí dobrodružství v novém kabátku

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Se spuštěním streamovací platformy Disney+ přijde řada zajímavých projektů, které budou mít bezesporu velké ambice. Ostatně, posuďte sami, co všechno se na nás valí v našem shrnutí zde. Mimo jiné je za tím samozřejmě i snaha konkurovat Netflixu a jemu podobným. Proto není divu, že jedno z největších studií sahá i po rodinném stříbru. S blížícím se uvedením nám tak byla na YouTube uvedena další upoutávka na nové hrané zpracování kreslené klasiky Lady a Tramp. Druhý trailer na dobrodružství dvou pejsků je zde!

V nové ukázce se nám dostává řady doposud nezveřejněných záběrů a nového zpracování dnes už bezmála klasických scén. Vše zatím nasvědčuje tomu, že se bude jednat o vcelku příjemnou a milou podívanou pro nejmenší, i dospělé diváky.

Tradiční love story z roku 1955 pojednávala o romanci mezi pouličním psem Trampem a čistokrevnou fenkou Lady. Notoricky známý příběh nyní dostane nový kabát pod režijním dohledem Charlieho Beana (LEGO® Ninjago® film).

V hlavních a vedlejších rolích se představí Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Thomas Mann, Yvette Nicole Brown, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Matt Mercurio, a další.

Snímek bude mít premiéru na nově spouštěné streamovací platformě Disney+ už 12. listopadu tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také