Spider-Ham: Caught in a Ham: Prasátko z Paralelních světů se vrací

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Oblíbený animovaný hrdina z oscarového Spider-Mana studia Sony se představuje v krátkém filmu, nazvaném Spider-Ham: Caught in a Ham. Nu a jelikož tato vedlejší postava z jiné dimenze byla tak trochu parodií ke klasickým kresleným groteskám, je asi jasné, co můžeme očekávat. Tenhle kraťas má prostě všechno!

Prequelový a zatraceně povedený, gagy nabitý počin, má opravdu něco do sebe. Postavu navíc stejně jako ve filmu i zde daboval John Mulaney. Ukazuje se nám zde zejména, co neohrožený prasečí hrdina dělal pár okamžiků předtím, než byl vtažen do světa Milese Moralese.

Nutno dodat, že by bylo zajímavé, kdyby podobný prostor dostaly i ostatní verze Spideyho, které se ve filmu objevily. Tak či tak, nezbývá než se těšit na případné pokračování tolik úspěšného snímku (nebo třeba na sólové dobrodružství se Spider-Hamem, které dosud není potvrzeno) a podobně jako Petr Párek zatím dělat, co nás baví. Třeba jíst hot dogy…

Scénář krátkého snímku Spider-Ham: Caught in a Ham dostal na starosti Miguel Jiron, zatímco režii David Schulenburg. Oba měli na triku i animaci celovečerních Paralelních světů. Poprvé se objevil jako bonus na Blu-ray nosičích, nyní je k vidění i na YouTube.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také