Next Goal Wins: Michael Fassbender a Taika Waititi si zahrají mizerný fotbal

Přečtěte si

TOP 21: Nejlepší filmy o výměně těl

Vzhledem k tomu, že originální horor studia Blumhouse Slečnu bestii zřejmě neuvidíme v kinech přesně na čas, vybrali jsme...

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Herec Michael Fassbender se objeví v připravovaném filmu o velmi špatné fotbalové reprezentaci.  Známe režiséra i název snímku.

Snímek se bude inspirovat skutečnými událostmi, které divákům již připomněl britský dokument v roce 2014. Příběh se bude věnovat národnímu fotbalovému týmu Americké Samoy, která drží nechvalný rekord v počtu inkasovaných gólů během jediného zápasu kvalifikace MS (31). Jejich trenér se bude snažit z prohrávajících a neschopných fotbalistů udělat úspěšný tým, který to dotáhne až na Světový šampionát.

Režie se ujme známý novozélandský režisér Taika Waititi. Momentálně je jeho nejúspěšnějším filmem marvelovský Thor: Ragnarok, velké úspěchy však začíná sbírat i jeho nejnovější počin Jojo Rabbit. Režisér stojí i za scénářem, který napsal společně s Iainem Morrisem a Andym Serkisem. Waititi se již upsal k režii dalšího pokračování Thora, film s fotbalovou tématikou nesoucí prozatímní název Next Goal Wins však přijde na řadu jako první.

Pro Michaela Fassbendera by to mohla být obrovská šance na úspěšný comeback. I když je stále velmi aktivní, v poslední době neměl štěstí na výběr filmů a rolí. Pod dohledem Waititiho by se však mohlo jednat o zábavnou podívanou ve stylu úspěšných sportovních filmů jako jsou třeba Hokejový zázrak nebo Orel Eddie. Na finální výsledek si ale budeme muset ještě nějaký čas počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také