El Camino: Film ze světa Breaking Bad se představuje

Přečtěte si

Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru...

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci... 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní...

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených...

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

O tom, že se možná kuje něco okolo světa dnes již naprosto kultovního a bezesporu legendárního seriálu Breaking Bad (v české mutaci jako Perníkový táta), jsme již psali. A nyní je to oficiální! Na seriál naváže celovečerní film v produkci Netflixu. Točit se bude okolo druhé hlavní postavy v podobě Jesseho Pinkmana. První teaser na El Camino je tady!

Teaser obsahuje jen výpověď jednoho ze seriálových starých známých – Skinny Petea (Charles Baker) ohledně muže na útěku, přičemž je z kontextu víc než jasné, že se jedná o Jesseho Pinkmana (Aaron Paul) bývalého spolupracovníka metamfetaminového krále Waltera Whitea (Bryan Cranston), známého také pod přezdívkou Heisenberg.

Z obsazení jsou zatím jistí jen Aaron Paul a v teaseru vypovídající Charles Baker. Zda se třeba alespoň formou flashbacků objeví Bryan Cranston je zatím otevřená otázka.

Známé je také datum vydání. El Camino: A Breaking Bad Movie, které má v pozici scénáristy a režiséra na starosti tvůrce nejen Breaking Bad, ale i spin offu Better Call Saul; Vince Gilligan, vydá Netflix už 11. října tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také