El Camino: Film ze světa Breaking Bad se představuje

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O tom, že se možná kuje něco okolo světa dnes již naprosto kultovního a bezesporu legendárního seriálu Breaking Bad (v české mutaci jako Perníkový táta), jsme již psali. A nyní je to oficiální! Na seriál naváže celovečerní film v produkci Netflixu. Točit se bude okolo druhé hlavní postavy v podobě Jesseho Pinkmana. První teaser na El Camino je tady!

Teaser obsahuje jen výpověď jednoho ze seriálových starých známých – Skinny Petea (Charles Baker) ohledně muže na útěku, přičemž je z kontextu víc než jasné, že se jedná o Jesseho Pinkmana (Aaron Paul) bývalého spolupracovníka metamfetaminového krále Waltera Whitea (Bryan Cranston), známého také pod přezdívkou Heisenberg.

Z obsazení jsou zatím jistí jen Aaron Paul a v teaseru vypovídající Charles Baker. Zda se třeba alespoň formou flashbacků objeví Bryan Cranston je zatím otevřená otázka.

Známé je také datum vydání. El Camino: A Breaking Bad Movie, které má v pozici scénáristy a režiséra na starosti tvůrce nejen Breaking Bad, ale i spin offu Better Call Saul; Vince Gilligan, vydá Netflix už 11. října tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také