El Camino: Film ze světa Breaking Bad se představuje

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O tom, že se možná kuje něco okolo světa dnes již naprosto kultovního a bezesporu legendárního seriálu Breaking Bad (v české mutaci jako Perníkový táta), jsme již psali. A nyní je to oficiální! Na seriál naváže celovečerní film v produkci Netflixu. Točit se bude okolo druhé hlavní postavy v podobě Jesseho Pinkmana. První teaser na El Camino je tady!

Teaser obsahuje jen výpověď jednoho ze seriálových starých známých – Skinny Petea (Charles Baker) ohledně muže na útěku, přičemž je z kontextu víc než jasné, že se jedná o Jesseho Pinkmana (Aaron Paul) bývalého spolupracovníka metamfetaminového krále Waltera Whitea (Bryan Cranston), známého také pod přezdívkou Heisenberg.

Z obsazení jsou zatím jistí jen Aaron Paul a v teaseru vypovídající Charles Baker. Zda se třeba alespoň formou flashbacků objeví Bryan Cranston je zatím otevřená otázka.

Známé je také datum vydání. El Camino: A Breaking Bad Movie, které má v pozici scénáristy a režiséra na starosti tvůrce nejen Breaking Bad, ale i spin offu Better Call Saul; Vince Gilligan, vydá Netflix už 11. října tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také