Hobbs a Shaw: Další nadupaný trailer na spin-off Rychle a zběsile je tu!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Přehlídka testosteronu a nezřízené akční zábavy pokračuje. Po dosud nekončící, více jak 18 let staré a (zatím) osmidílné sérii, jejíž poslední část rozhodně nebyla poslední, tu máme i první spin-off, který se zaměří na vedlejší postavy dvou oblíbených protagonistů. Čelit budou zdokonalenému nadčlověkovi. Není to sci-fi, ale chlapácká akce. Posuďte níže…

Zajímá ještě někoho, jak moc se celá série odchyluje od svých kořenů, kde hrály prim pouliční závody a vytuněná auta? Asi ne, těžko bychom mohli mít tak dlouhou a úspěšnou frančízu, kdyby se někam neposouvala. Stačí vypnout a užívat si takřka „áčkové béčko“ v prvotřídní akční zábavě…

„Po osmi filmech má značka Rychle a zběsile svou první samostatnou jízdu, v níž se Dwayne Johnson a Jason Statham vrací jako Luke Hobbs a Deckard Shaw ve filmové akci Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.

Agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) musí v tomto snímku neočekávaně spojit síly se žoldákem Deckardem Shawem (Jason Statham). Co z jejich spolupráce vzejde? K osvědčeným hercům přibyli ještě Idris Elba, Vanessa Kirby nebo Eiza Gonzáles. Jelikož má film pod palcem režisér David Leitch, osvědčený choreograf akčních scén a tvůrce Johna Wicka, máme se na co těšit.

Snímek Hobbs & Shaw má v českých kinech premiéru 1. srpna 2019

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také