Freaks: Od narození žije pod zámkem, venku totiž číhá nebezpečí

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Líbila se vám Ulice Cloverfield 10? Tak si pište, že se sci-fi thrillerem Freaks chybu neuděláte. Skvěle hodnocená novinka s Emilem Hirschem se představuje v působivém traileru. Pro českého diváka to však má jednu zásadní chybu…

Jak přežít ve světě, kde se jinakost trestá? Na to odpoví psychologický film Freaks. Malá Chloe nezná nic jiného než dům, kde vyrostla. Tolik by se chtěla podívat ven, do opravdového světa. Otec ji ale odmítá pustit. Pro takové, jako je ona a on, podle něj venku není bezpečno. Chloe ale jednoho dne podlehne vábení tajemného zmrzlináře, který před jejich domem točí zmrzlinu, a vydá se na cestu plnou dobrodružství. Zjišťuje nicméně, že na slovech jejího otce je něco pravdy a že je možná skutečně jiná než ostatní… Víc už neprozradíme, ale vězte, že o filmu Freaks budete přemýšlet ještě dlouho po závěrečných titulcích.

V titulních rolích se představí Emile Hirsch, Bruce Dern, Lexy Kolker, Grace Park, Amanda Crew, a další. Freaks natočili pánové Zach Lipovsky a Adam Stein.

Česká premiéra snímku proběhla letos na festivalu Future Gate, širší publikum však takové štěstí mít zřejmě nebude. Snad se dočkáme alespoň digitálního vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také