The Professor: Johnny Depp v roli profesora bez omezení

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

První trailer k novému snímku The Professor, kde hlavní roli ztvárnil americký herec Johnny Depp, nám ukáže život jednoho osamělého muže, který zjistí hroznou zprávu, jenž mu změní život, i když jen na krátkou dobu.

Richard je profesorem na univerzitě, který se jednoho dne dozví, že je v posledním stádiu rakoviny a zbývá mu jen šest měsíců života. Zní to až moc vážně? Není se čeho bát. Richard se totiž rozhodne užívat si života plnými doušky a nepromarnit ani okamžik z času, ktery mu ješte zbývá. Svým studentům otevřeně nabídne, že od nich odkoupí trávu, na místo učení s nimi balí jointy, skončí v posteli s manželkou svého kamaráda a alkohol pije skoro denně. To vše s dávkou sarkastického humoru, jímž obdarovává všechny kolem sebe.

Snímek vznikl pod dohledem režiséra Wayne Robertse, který stojí za úspěšným dramatem Katie se loučí z roku 2016. V hlavní roli, jak již bylo řečeno, se objeví Johnny Depp, ve vedlejších rolích budeme moc uvítat Zoey Deutch, Dannyho Hustona nebo Rosemarie DeWitt.

Diváci mohli snímek shlédnout na filmovém festivalu ve Švýcarsku, reakce na snímek však byly velmi smíšené. Světovou premiéru bude mít 17. května 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také