Komedie Miláčku, zmenšil jsem děti se dočká pokračování

Americká komedie z konce 80. let Miláčku, zmenšil jsem děti, se ve studiu Walta Disneyho dočká pokračování. Herec Rick Moranis ztvárnil ve filmu fyzika, jehož děti omylem vyzkouší jeho nový přístroj. Děti se zmenší a začíná boj o přežití ve světě, kde je vše najednou obří a nebezpečné.

Americká komedie byla ve své době obrovským hitem, dočkala se dokonce i dvou dalších pokračování a jedné televizní série, která běžela od roku 1997 do roku 2000. Disney se nyní chystá příběh přiblížit divákům, kteří originální filmy neviděli, ale zároveň potěší i fanoušky původní trilogie, jelikož se nám vrátí postava z prvního filmu.

Příběh se zaměří na Nicka Szalinskeho, filmového syna Ricka Moranise, ten jde ve stopách svého inteligentního otce, a při jednom pokusu zmenší své děti. Děj filmu se bude hodně podobat originálu, ale bude se odehrávat v dnešní době. Můžeme tedy očekávat kvalitnější efekty a vyspělejší technologii.

V hlavní roli se nám představí komediální herec Josh Gad, ten s Disney pracoval převážně na animované pohádce Ledové království, kde propůjčil hlas sněhulákovi Olafovi. Zatím známe hlavního herce a také název filmu, který bude jednoduše Shrunk, tedy v češtině Zmenšit. Na více detailů si budeme muset ještě chvíli počkat.