Annabelle 3: Zlo se vrací domů: Trailer na další návrat hororové panenky

Přečtěte si

Konec Spider-Mana, název 25. bondovky a zelená pro Matrix 4

V týdnu se děly zajímavé věci. Marvel se nedokázal dohodnout se Sony ohledně budoucnosti Spider-Mana, byl oznámen název další...

Tenkrát v Hollywoodu: Rozbor hravého a sofistikovaného Tarantina v životní formě

Tarantino je výrazný a sebejistý, ale i lehce kontroverzní tvůrce, přinejmenším co se politické nekorektnosti a užívání násilí jako...

Underwater: Podmořské běsnění monster s Kristen Stewart

Režisér William Eubank (Ztracen ve vesmíru, Signál z neznáma) se znovu pouští do žánru sci-fi ve snímku Underwater. Trailer...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Nejproslulejší hororová panenka Annabelle, z níž má bezpochyby respekt i samotný Chucky z kultovní série Dětská hra, se v červnu vrátí na filmová plátna a nově s sebou přináší dvě a půl minuty dlouhý trailer. Máme se na co těšit?

Rok 2019 bude pro univerzum V zajetí démonů o jeden film plodnější. Po minulém stěží průměrném počinu Sestra si letos odbude premiéru La Llorona: Prokletá žena a právě třetí sólovka ďábelské Annabelle.

Vrátí se taktéž duo Ed a Lorraine Warrenových. Hlavní aktérkou se protentokrát však stává jejich dcera Judy, kterou rodiče nechávají na jednu noc pod dohledem dvou teenagerů. Jakmile dvojice manželů bojujících proti démonům opustí dům, panenka Annabelle se rozhodne narušit pohodovou atmosféru a začíná tak děsivá hororová jízda.

Annabelle 3 dorazí do českých a slovenských kin 27. června tohoto roku. Podaří se překonat úspěch druhého dílu, který je doposud brán jako ten lepší z aktuálně dvojdílné série?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také