El Chicano: Maskovaný antihrdina ochraňuje město v prvním traileru

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Další film o hrdinovi, který se v podstatě z trosek dostane na úplný vrchol? Tohle je úplně jiný film. Tady se střílí, krvácí, ochraňuje i zabíjí. Vítejte ve městě, které je rajónem maskovaného El Chicana.

První celovečerní režisérský debut Bena Braye, kterého jsme si donedávna mohli spojovat pouze se seriálovou tvorbou (Legends of Tomorrow, Arrow) – El Chciano – představil svůj první trailer. A i přestože jsme o něm doposud přespříliš nevěděli, najednou máme důvod se o něj začít zajímat o něco víc.

Brayova novinka vypráví o detektivovi Diegu Hernandezovi, který vyšetřuje sebevraždu vlastního bratra. Příčinou toho se zamotá dohromady s místním kartelem, jenž z něj udělá místního El Chicana, aby mohl vést válku proti gangům útočících na jeho město. Hlavní zápletka našemu mozku sice nikterak zabrat nedá, můžeme se však těšit na tunu akce s našláplou 142minutovou stopáží.

El Chicano se v amerických kinech promítá již od 22. března, jestli se ho dočkáme i v našich krajích prozatím nevíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také