Připravuje se prequel Pomády

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Filmové studio Paramount Pictures přichází s novinkou, která potěší všechny fanoušky muzikálů a hlavně fanoušky filmu Pomáda. Studio totiž pracuje na novém snímku s názvem Summer Loving, předfilm k muzikálové Pomádě.

Studio si na scénář k filmu sehnalo scénáristu Johna Augusta, jenž několikrát spolupracoval s režisérem Timem Burtonem, například na filmu Karlík a továrna na čokoládu, Velká ryba a rovněž napsal i scénář k hrané verzi Aladina od Disneyho, na kterého se můžeme těšit již letos. Post scénáristy máme jasný, a prozatím je to jediná obsazená pozice, o které víme.

Příběh by měl vyprávět o dni, kdy se ikonické postavy z Pomády, Danny a Sandy, setkali a strávili spolu den na pláži. Jejich seznámení jsme mohli slyšet i v původním muzikálu v písni Summer Nights, kde každý z nich vypráví přátelům svojí verzi. Studio se teď rozhodlo celou tuhle událost zfilmovat.

Na výsledek si samozřejmě musíme ještě počkat. Hlavně se těšíme na obsazení, které bude stěžejní, aby připravovaný film měl úspěch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také