Máma: Další trailer nás varuje před Octavií Spencer

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Představte si, že jste mladí, chcete si užívat života a jediný problém je v tom, že nejste plnoletí a nikde vám neprodají alkohol. V tom se objeví Octavia Spencer a alkohol vám ráda koupí a ještě k tomu všemu vám nabídne mísnost, kde můžete pořádat večírky. Neodolatelná nabídka, která ale skrývá nebezpečí.

Příběh vypráví o skupině mladých lidí, kteří si chtějí užívat života naplno, i když jsou nezletilí. Štěstí jim přeje, když narazí na starší ženu Sue Ann, jenž jim ochotně zakoupí alkohol a navíc je pozve k sobě domů a přenechá jim k dispozici volný pokoj na večírky. To vše pod jednou podmínkou – nikdy nechodit nahoru. Na Sue Ann je ale něco divného a postupně se to začíná projevovat. To nejhorší propukne, když poruší jedinou podmínku, kterou jim předložila, a od té chvíle jim jde o život.

V hlavní roli ochotné, ale děsivé Sue Ann se představí Octavia Spencer. Z mladých a začínajících herců budeme moci spatřit: Missi Pyle, McKaley Miller, Diana Silvers nebo Corey Fogelmanis. Obsazení doplňují vedlejší role, ve kterých se objevili Juliette Lewis, Luke Evans nebo oscarová Allison Janney.

Světové premiéry se horor dočká 30. května 2019, ve stejný den se představí i v našich kinech v České republice. Podívejte se, na co se můžeme těšit v druhém traileru s českými titulky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také