Yesterday

Filmové studio Paramount Pictures zveřejnilo první trailer k novému dobrodružnému snímku Dora a ztracené město. Příběh svým způsobem ukazuje, že na to, abyste zažili alespoň trochu dobrodružství, nepotřebujete mobil, televizi či videohry, ale stačí vydat se hledat poklad do džungle.

Dora je mladá dívka, která většinu svého života společně se svými rodiči trávila v džungli. Nyní se musí vydat na nejnebezpečnější misi ve svém živote – na střední školu, a navíc bez rodičů. Dora se snaží aklimatizovat v novém a neznámém prostředí, vše se změní, když je náhle unesená společně se svými spolužáky zpátky do džungle. Aby mohla najít svoje ztracené rodiče a město ze zlata, musí naučit své spolužáky, jak přežít v džungli a být statečnější než kdy dřív.

V hlavní roli Dory se nám představí Isabela Moner, její rodiče ztvárnili Michael Peña a Eva Longoria. Při dobrodružství a hlavně záchraně Dořiných rodičů ji bude doprovázet Eugenio Derbez v roli Alejandra, jenž se podílel i na produkci snímku. Režie se zhostil zkušený britský režisér James Bobin, který má za sebou režii fantasy pokračování Alenka v říši divů: Za zrcadlem, či dva filmy o Mupetech.

Film se skvělou grafikou, rytmickou hudbou a napínavým příběhem uvede do našich kin společnost CinemArt 22. srpna 2019.

Loading...
Profilový obrázek
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here