Sebevražedný oddíl: Deadshota si zahraje Idris Elba

Přečtěte si

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Recenze: 1917 jako filmová událost Sama Mendese

Nový film Sama Mendese ještě před svou premiérou v našich kinech stihl posbírat spoustu cenných sošek a nadšených ohlasů....

The French Dispatch: Novinka od Wese Andersona se představuje

Jedinečný, snadno rozpoznatelný a těžko zapomenutelný. Tak by se dal definovat Wes Anderson - režisér, který bezesporu utvořil cosi...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Will Smith si nezahraje v rebootu Sebevražedného oddílu z roku 2016? Jak je to možné a kdo jej vystřídá?

Už nějaký čas se spekuluje o tom, že postavu Deadshota z nechvalně proslulé týmovky od DC Sebevražedný oddíl, která se do kin podívala v létě 2016, si střihne někdo jiný než Will Smith.

David Ayer, který zrežíroval díl první, projekt do vlastních rukou nebere, a nám je již známo, že protentokrát se režisérského křesla chopí marvelovský James Gunn, režisér Strážců Galaxie. A právě on by se chtěl v nadcházejícím druhém dílu více věnovat postavám, které v jedničce nedostaly dostatečný prostor.

Na Deadshota se samozřejmě také dostane, a tak je potřeba najít vhodného herce na onu roli. A tím vyvoleným je dost možná Idris Elba, Heimdall z MCU univerza či záporák ve spin-offu Rychle a zběsile s podtitulem Hobbs a Shaw. Společně s Gunnem již měli schůzku a sám Elba pověděl, že on jediný měl být tím, kdo by mohl nahradit Willa Smitha v roli Deadshota. Nebudeme si nic nalhávat, Idris Elba bude rozhodně výraznějším drsňákem než milý Will Smith, který v prvním díle vskutku působil jako milý taťka.

Samozřejmě, že nic není stoprocentně jisté, avšak nové informace zní opravdu přesvědčivě a rozhodně nemůžeme říct, že kdyby se nejzajímavějšího “kladného” záporáka ze Sebevražedného oddílu chopil Idris Elba, tak bychom byli zklamaní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také