Nolanův nadcházející snímek nabírá známé tváře

Přečtěte si

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Recenze: 1917 jako filmová událost Sama Mendese

Nový film Sama Mendese ještě před svou premiérou v našich kinech stihl posbírat spoustu cenných sošek a nadšených ohlasů....

The French Dispatch: Novinka od Wese Andersona se představuje

Jedinečný, snadno rozpoznatelný a těžko zapomenutelný. Tak by se dal definovat Wes Anderson - režisér, který bezesporu utvořil cosi...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

O Nolanově nejnovějším filmu víme pramálo, a tak nás potěší každá příjemná novinka, která se ke snímku váže. Tentokrát se budeme věnovat obsazení. Projekt totiž nabral na palubu nové a poměrně známé tváře. Na koho se můžeme těšit?

Jak jsme již naznačili, hovořit budeme pouze o jménech. To jsou totiž jediné informace, které byly potvrzeny. V nejaktuálnějším snímku Christophera Nolana, proslulého režiséra a scénáristy, který stojí za skvosty jako Interstellar, Memento či za batmanskou trilogií, se dočkáme minimálně tří povědomých jmen.

Dámy mají přednost, tudíž si představíme hlavního ženského tahouna filmu, kterým je herečka Elizabeth Debicki, jejíž první větší roli můžeme zaznamenat ve Velkém Gatsbym, dále pak ve druhých Strážcích Galaxie či loňském Králíčku Petrovi.

Ve snímku si střihne roli i lamač srdcí dospívajících dívek Robert Pattinson, o jehož roli stejně jako u ostatních nemáme ani zmínku. Roberta pravděpodobně všichni znají z nechvalně proslulé upírské ságy Twilight či ze čtvrtého dílu Harryho Pottera s podtitulem Ohnivý pohár, kde ztvárnil roli Cedrica Diggoryho.

Nejvíce filmové stopáže si pro sebe však uzme John David Washington ztvárňující hlavní roli. Naposledy jsme měli tu možnost vidět ho loni v Leeově BlacKkKlansmanovi, kde se taktéž ujal té nejdůležitější role. Proslul však i díky komediálnímu seriálu Hráči, kde vtipkuje po boku Dwayna Johnsona.

Nolanův další film má v Česku stanovené datum premiéry na 16. července roku 2020. Do té doby se jistě dozvíme spoustu dalších informací, o kterých vás budeme informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také