Triple Threat: Akční jízda, o které jste neslyšeli, ale budete ji chtít vidět

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Jak to vypadá, když se v jednom snímku prostřídají jména Tony Jaa, Scott Adkins, Tiger Chen a Iko Uwais? Triphle Threat zprvu vypadá na klasickou béčkovinu, kde si nikdo na nic nehraje a snímek bude pravděpodobně sázet především na vizuálně pěknou akci.

Samotní tvůrci snímek nazývají tím největším (ve smyslu nejakčnějším) a nejdrsnějším, co tento rok můžeme vidět. Máme tedy co do činění s konkurencí pro Johna Wicka 3? Tomu snad nevěří nikdo, nicméně na Triple Threat se rádi podíváme.

Od příběhu nečekejme nic přelomového, ve skutečnosti je totiž naprosto upozaděný a nejspíš bude tvořit jen takovou omáčku okolo svižné akce. Na jedné straně máme zločince, kteří drží dceru jednoho milionáře. Druhý tým tvoří dobráci, kteří se nebojí obětovat své životy pro záchranu ostatních.

Triple Threat jde v Americe do kin 19. března 2019. V České republice není datum premiéry stanoven.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také