Yesterday

John Wick patří k nejlepším akčním hrdinům nového milénia. Hrdina, jemuž tvář vtiskl Keanu Reeves ve svých filmech už dvakrát ukázal, jak má správný “akčňák” vypadat. Pryč byla shaky cam, pryč byly zběsilé střihy. To vše nahradila až mrazivě přehledná akce, mnohdy točená na jeden záběr, a precizní bojová choreografie, jakou se Reeves poctivě učil. Zkrátka filmy nabité adrenalinem a překvapivě dobře vymyšlenou, a přece přímočarou zápletkou. Proto všechno se není čemu divit, že třetí díl budí mnohá očekávání. Ta můžete zlehka zchladit prvním plnohodnotným trailerem níže…

Bývalý nájemný zabiják se vydá na další cestu za pomstou v létě, konkrétně 16. května 2019. Režie se i tentokrát ujal Chad Stahelski dle scénáře Dereka Kolstada.

Krom již zmíněného Keanu Reevese se v hlavních i vedlejších rolích představí Halle Berry (ta by měla ztvárnit záporačku), Ian McShane, Jason Mantzoukas, Asia Kate Dillon, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Lance Reddick, Mark Dacascos, Cecep Arif Rahman, Yayan Ruhian, Tiger Chen Hu a Faith Logan.

Loading...
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here