Sylvester Stallone natočí superhrdinské drama Samaritan

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Ano, je to tak. Legenda akčních filmů z osmdesátých let se nedávno objevila jako jedna z postav v druhých Strážcích galaxie. Představitel Rockyho Balboy či Ramba se zřejmě v superhrdinském žánru vzhlédl, poněvadž hodlá natočit vlastní žánrovou variaci s názvem Samaritan…

První, kdo o tomto připravovaném projektu informoval, byl magazín Variety. Film má vyjít pod hlavičkou nedávno založeného produkčního studia Balboa Productions (ano, hádáte správně – Stallone ho vlastní) a MGM.

Samaritan, jehož scénář má na starosti Bragi F. Schut (Úniková hra), se zaměří na příběh chlapce, jenž zjistí, že superhrdina, který záhadně zmizel po souboji před dvaceti lety, může být stále naživu.

Schut bude u filmu zainteresován i jako výkonný producent. Stallone si pak ve filmu zahraje a bude jej skrze svou společnost i produkovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také