Všechno nejhorší 2: Další krvavý Valentýn v novém traileru

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O očekávaném sequelu jsme již psali v naší třicítce nejočekávanějších filmů pro letošní rok. Ačkoli se nejednalo o čistokrevný horor, měla jednička povedený příběh s šikovně využitým prvkem časové smyčky a jednalo se o svěží a zdařilou žánrovou jednohubku. Pokračování slibuje něco podobného, avšak s novými nápady (konkrétně jde zejména o to, že hl. hrdinka nebude jediná, po kom Babyface půjde). Tak nezbývá než se těšit na únor a doufat, že se to zkrátka povede…

Hlavní roli v pokračování opět ztvárnila Jessica Rothe, která se znovu setká s vražedným Babyfacem. V původním obsazení zůstávají i role Treeina přítele a jejich kamaráda Ryana Phana, takže se ve snímku po boku Jessicy opět objeví i Israel Broussard a Phi Vu.

Tree se v prvním díle Babyface zbavila nadobro, tedy alespoň si to myslela. Na baseballovém utkání ji však zavraždí jiný Babyface a Tree začíná stejná časová smyčka jako minule. Což by jednoho opravdu dokázalo dohnat k šílenství. Jenže tentokrát nejde vrah jen po ní samotné, ale má spadeno i na její přátele.

„To, že jste jednou unikli z časové smyčky, v níž vám maskovaný vrahoun permanentně usiluje o život, neznamená to, že se do ní nemůžete vrátit. Vysokoškolačka Tree už zase prožívá ten samý narozeninový den, na jehož konci na ni místo dortu čeká smrt.“


Všechno nejhorší 2 režíruje opět Christopher Landon. Premiéra je stanovena na 28. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také