V novém Predátorovi se původně měla objevit Ripleyová

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Konec nejnovějšího dílu o nejslavnějším lovci galaxie skončil s odhalením speciálního zabijáckého brnění.  V původním scénáři však Shane Black zamýšlel poskytnout fanouškům trochu jiný konec, který by ocenili nejvíce milovníci Vetřelce.

Poslední minuty snímku Predátor se věnovaly tajemné vesmírné lodi, jejíž útroby skrývaly mocnou mimozemskou technologii. Ta se přisála na jednoho zaměstnance laboratoře a vytvořila kolem něj podivuhodné brnění. To mělo jasný účel – sloužilo k exterminaci predátora. Ovšem podle všeho původní konec měl být ještě mnohem překvapivější.

V jednom z alternativních scénářů totiž zmíněné brnění měla nosit hrdinka série Vetřelec, Ripleyová. Její cameo mělo být tak jasným propojením světů vesmírného lovce a jeho úhlavního nepřítele. Tu si měla zahrát Breanna Watkins. Návratu Sigourney Weaver bychom se tak stejně nedočkali.

Sigourney Weaver se jako známá postava měla vynořit na sobě s dýchací maskou a uniformou s jmenovkou. Celkově byly natočeny tři konce a důvod, proč Shane Black tento zavrhl, je možná proto, že Ripleyová žila až v příliš vzdálené budoucnosti a kromě mimozemšťanů a moderních zbraní by bylo nutné divákům představit ještě nějaký stroj času.

O dalších pokračováních jak Vetřelce, tak predátora se zatím moc neví. Ani jeden ve svém posledním díle diváky příliš neohromil a kasovně si příliš dobře nevedl. Otázkou tak zůstává, kdy se tvůrci opět pokusí tyto zabijáky galaxie opět přivést na stříbrná plátna.

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Náhodou Predator byl fakt pecka rád bych viděl pokračování a to nové brnění bylo fakt neuvěřitelný fakt super 🙂 za mě predátor prostě špička akce.

  2. H.R Giger a Ridley Scott, maji nejvetsi zasluhu na originalni vetrelec serii, tim myslim vetrelec 1,2,3,4.
    to je neco co nikdy zadne scifi uz nenahradi, protoze to je naprosto dokonale natocene, a misto toho aby si z techto orig serii vzali priklad, vymysleji porad nejake nove kokotiny, a vic vic to nici ! je to hnus. to se neda s origosem ani trochu srovnat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také