Shazam!: Usměvavý superhrdina potřebuje sídlo! Druhý trailer

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Nový trailer na hojně očekávaný film s jedním z nejstarších komiksových superhrdinů vůbec přináší několik nových pohledů na akci, i celkovou odlehčenost snímku. Shazam! se nebude brát zdaleka tak vážně, jako většina filmů z dosavadní produkce DC / Warner Bros.

„Billy Batsona potká něco, o čem se mu ani v nejdivočejším snu nezdálo. Byl vybrán mocným kouzelníkem Shazamem aby se stal superhrdinou, který bude bojovat proti bezpráví a hájit spravedlnost a pravdu. Bude obdařen schopnostmi od šesti mýtických postav. Moudrostí jako Šalamoun, silou Hercula, výdrží Atlase, mocí Dia, odvahou Achilla a rychlostí Merkura. Tak se z neznámého mladíka stane Captain Marvel, kterého svět poprvé spatřil v roce 1940 v komiksovém sešitu Whiz Comics.“

Hlavní role se zhostí Zachary Levy a Asher Angel. Záporáka ztvární Mark Strong. Dále se ve filmu objeví Ron Cephas Jones, Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Cooper Andrews, Marta Milans, Andi Osho, Lotta Losten, Ava Preston, Jovan Armand, Djimon Hounsou, Ian Chen, Carson MacCormac, Faithe Herman. Snímek režíruje David F. Strandberg (Zhasni a zemřeš). V českých kinech se na komiksovku Shazam! můžeme těšit od 4. dubna 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také