Yesterday

Ghostbusters (Krotitelé duchů) patří k nejoblíbenějším filmovým sériím vůbec. Proto není divu, že nedávno spatřil světa reboot/restart/remake série. Šlo o film, ve kterém byly sympatické a kultovní postavy v čele s hercem Billem Murraym nahrazeny podstatně méně charismatickou ženskou sestavou. Upoutávka na tento projekt si získala snad nejvíce disliků, co kdy trailer dostal. Film samotný pak… Nebyl až takový průšvih. Přesto ani vyloženě povedený nebyl. Nyní dle všeho dostanou fandové přesně to, co chtějí: nefalšované pokračování!

Potvrzuje to čerstvě zveřejněný krátký teaser a oznámení, kdo se projektu zhostí. Režisérem Ghostbusters 3 bude Jason Reitman, stojící kupříkladu za filmy jako Muži, ženy a děti, nebo Lítám v tom, za nějž byl nominován na Oscara a získal cenu BAFTA a Zlatý glób. Nový snímek se bude odehrávat ve stejném universu, jako původní Krotitelé duchů, a že je projekt v dobrých rukou, stvrzuje fakt že produkční dohled nad filmem bude mít Reitmanův otec; Ivan Reitman, jenž první dva filmy režíroval.

Jason Reitman se dle vlastních slov už jako malý, kdy v šesti letech navštěvoval natáčení, považoval za jednoho z prvních fanoušků. Chtěl by prý natočit film pro všechny fandy výchozí látky. Nepůjde tedy o nějaký reboot nebo remake, nýbrž o další kapitolu v rozjetém příběhu. Reitman rovněž uvedl, že mají připravené nové charaktery a spoustu úžasných překvapení. Nijak blíže ovšem nespecifikoval, zda se navrátí někdo z původní herecké sestavy.

Dle jeho otce je synův nápad na zápletku emotivní a opravdu vtipný. Tak uvidíme. Bylo naznačeno, že noví Krotitelé duchů začnou tam, kde skončili ti z roku 2016…

Studio Sony Pictures plánuje snímek vydat v létě 2020. Natáčení by pak mělo začít koncem tohoto roku.

Loading...
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here