Yesterday

Co má v plánu režisér Baby Drivera či Soumraku mrtvých? O jaký žánr přesněji půjde a ze kterých snímků si bere inspiraci?

Edgar Wright dnes patří mezi uznávané scénáristy a režiséry. Jeho posledním příspěvkem do kinematografie byl Baby Driver, jehož premiéra proběhla v červenci roku 2017. Od té doby čekáme na další oznámení připravovaných filmů z jeho dílny.

Víme, že Wright stále pracuje na dokumentárním snímku o popové kapele Sparks. My se však budeme věnovat až filmu následujícímu. Edgar Wright pro nás chystá psychologický thriller, nebo dokonce horor, který se zjevně bude inspirovat snímky Teď se nedívej z roku 1973 či Hnusem od Romana Polanskiho. V hlavních rolích by se pak měly objevit především ženy. S jistotou se podíváme do Velké Británie, konkrétně do středu Londýna.

Produkce Wrightova nového filmu započne během léta. Wright se mimo jiné postaví za kameru a zčásti se postará i o scénář společně se scénáristkou dvou dílů seriálu Penny Dreadful. Wrightovy projekty se vesměs vždy dočkaly spíše pozitivních ohlasů, podobnému žánru se ovšem věnuje poprvé a bude velice zajímavé, jak se s novým filmem popasuje.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here