Toxický mstitel se vrátí na plátna kin

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Studio Marvel se těší z úspěchu Avengers, které příští rok čeká velmi očekávané pokračovaní. Na filmová plátna se také vrátí avenger z 80. let, jenž s touhle oblíbenou partou sice nemá nic společného, ale dokazuje, že i s pomocí toxického odpadu se z vás může stát superhrdina.

Práva na film Toxický mstitel získalo filmové studio Legendary Pictures, které se rozhodlo tohoto nevšedního hrdinu opět oživit a ukázat ho divákům v novém světle. Potěšující zprávou pro fanoušky originální snímku může být to, že jako producenti se objeví režiséři originálního filmu z roku 1984 Lloyd Kaufman a Michael Herz.

Jméno staronového superhrdiny je Toxie, který se zrodil záhy poté, co spadl do nádoby plné toxické látky. Vyvázl z ní živý, ale znetvořený, svůj zevnějšek tak používá jako nadpřirozenou sílu proti šikaně slabších, korupci a bezpráví.

Hollywood se remake Toxického mstitele snažil natočit již několikrát, naposledy kolem roku 2010, kdy se k projektu měla pojit slavná jména jako režisér Steve Pink a herci John Travolta, Arnold Schwarzenegger nebo Kevin Smith. Na samotný film a novinky kolem něj si budeme muset ještě počkat, ale určitě se bude jednat o vtipnou a zajímavou podívanou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také