Yesterday

Den D je tady. Bez výjimek všichni komiksoví fanoušci na tento trailer čekali od 26. dubna minulého roku. A někteří snad ještě déle.

První ukázka z enormně očekávaného čtvrtého dílu týmovky Avengers, jenž neúplně můžeme označit za Infinity War – část druhá, konečně dorazila. Po mnohých nepravdivých spekulací známe finální podtitulní název: Endgame.

Jak se bude odvíjet situace po nezapomenutelném Thanosově lusknutí? Co předvede Captain Marvel, která se nám ještě začátkem roku ukáže v její sólovce, Ant-Man a jeho společnice Wasp, kteří v Infinity War chyběli? Kdo zasadí poslední úder do nejlepšího záporáka MCU a kdo jeho rukou zemře? Odpověď na všechny otázky doufejme dostaneme 25. dubna 2019. Teď si pojďte vychutnat řádnou epičnost.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

2 KOMENTÁŘE

  1. No WASP toho asi moc nepredvede, když jsme se po závěrečných titulkach filmu Antman a Wasp, dozvěděli, co jsme se dozvěděli…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here