Reboot Resident Evilu dostává režiséra

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

S videoherními adaptacemi to nebývá slavné. Ta nejznámější a asi nejúspěšnější je vlastně paradoxně i nejméně věrná předloze, tedy té v podobě populárních a kultovních her od studia Capcom. Přesto (nebo právě proto) se sága s původem ukrajinskou herečkou Millou Jovovich v titulní roli dočkala hned šesti dílů. Přestože vloni Poslední kapitola ságu uzavřela, nikdy neříkejme nikdy, a tak tu máme restart. Tedy reboot. A už víme, kdo jej dostane na starost!

V Constantine Films zjevně nenechají značku ležet ladem, dokud sype, a tak na režisérskou sesli posadí Johannese Robertse. Toho můžete znát zejména díky béčkové hororové slasher vyvražďovačce Oni 2: Noční kořist, či slušnému podmořskému bijáku se žraloky; 47 metrů. Podobně laděných snímků má britský režisér na kontě vícero.

Nová kapitola Resident Evil frančízy se má ubírat novým směrem. Roberts má k filmu napsat i scénář. Očekává se, že produkce nebude zahálet a natáčení by tak mělo začít už během roku 2019 a to s kompletně novým obsazením. S Millou Jovovich tedy nepočítejme. Možná, ale opravdu možná jen co se maličkého camea týče. A ani to není moc pravděpodobné.

Stojí za zmínku, že projekt by měl produkovat James Wan, což chystanému snímku trochu dodává na důvěryhodnosti. Reboot Resident Evilu zatím nemá stanovené datum premiéry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také