Aquaman: Čínský trailer ukazuje mnohé

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

V nové upoutávce, určené primárně pro čínský trh, se nám možná odhaluje až příliš z finálního filmu. Nutno ovšem dodat, že to vypadá zatraceně epicky a ač jsme byli ohledně Aquamana v redakci sice velmi zvědaví, ale i trošku skeptičtí, nyní už se opravdu hodně těšíme. Od komiksového kostýmu hlavního hrdiny, až po velkolepou podmořskou akci. I s přihlédnutím k nedávno zveřejněným prvním ohlasům ze zámořských premiér… 

V tomto traileru se těšte hlavně na nové záběry z podmořské Antlantidy, plus nějakou tu scénu ukazující, že Aquaman nevládne jen nadlidskými schopnostmi silovými, ale i mocí povolat nejrůznější mořská stvoření…

“Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem.”

Zatím pouze vychvalovaný Aquaman má tuzemskou premiéru 13. prosince. Režie snímku se ujal známý režisér James Wan. Krom Jasona Momoy (Arthur Curry) se v hlavních a vedlejších rolích představí Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman, Yahya Abdul-Mateen II, Willem Dafoe, Randall Park, Dolph Lundgren, Temuera Morrison, Graham McTavish, Michael Beach, Ludi Lin, a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také