Vin Diesel vás naučí breakdance v zapomenutém videu

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Spousta hollywoodských celebrit měla před svojí hvězdnou kariérou různá zaměstnání či koníčky. Takový Brad Pitt dělal kuřecího maskota pro fast food, George Clooney prodával boty a Christopher Walken pracoval jako krotitel lvů v cirkuse. Zálibou Vina Diesela, o které se v minulosti netajil, je zase tanec ve stylu breakdance. Jeho taneční pohyby z 80. let jsme ale až doteď neměli možnost vidět.

Jednapadesátiletý akční herec se v 80. letech věnoval breakdancingu. Diesel vyrůstal ve čtvrti v New Yorku, kde rap a tyto styly tance, jež se zrodily na ulici, byly velmi moderní. Tancováním si dokonce i vydělával na ulicích, což dodnes považuje za své první profesionální vystupování.

Aby se více dostal do středu pozornosti, začal pracovat jako vyhazovač v nočním baru, kde měl možnost si několikrát za svoji směnu zatančit s profesionálními tanečníky. Později se dokonce začal věnovat i rapu a společně s Arthurem Russellem nahrál jednu ze svých písní. Nyní můžete sami posoudit, jestli se měl Vin Diesel raději věnovat rapu a tanci, nebo je dobře, že skončil u akčních filmů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také