Trailer #1: Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers (2018) – Dozvíme se konečně pravdu o Oblasti 51?

Oblast 51 by se dala označit jako jedno z nejzáhadnějších a nejvíce střežených míst na celém světě. Pro mnoho záhadologů a milovníků Ufo jde o klíčové místo. O oblasti 51 koluje mnoho historek, ať už zcela smyšlených nebo s reálným základem, opírajících se o střípky informací, které tu a tam uniknou na povrch. Milovníci konspiračních teorií věří, že zde vláda ukrývá nejmodernější zbraně, mimozemské technologie nebo dokonce mimozemšťany samotné. Teď se možná konečně dozvíme, jaká je pravda.

V roce 1989 přišel do rádiového vysílání Bob Lazar s tvrzením, že pomáhal s opravou vesmírné lodí v blízkosti oblasti 51. Jeho vyprávění okamžitě vyvolalo u široké veřejnosti řadu otázek. Po celém světe se začaly šířit různé teorie o tom, co se skutečně skrývá v tajemné a ostře střežené oblasti 51. Bob Lazar později vystupoval pouze na setkání ufologů, a zájmu široké veřejnosti se stranil a neposkytoval žádné další informace o tomto tématu. Vše se změnilo až po návštěvě Jeremyho Kenyona Lockyer Corbella, který ho nakonec dokázal přesvědčit, že už je na čase, aby se svět dozvěděl pravdu.

Trailer k novému dokumentu o oblasti 51 nám slibuje velmi zajímavou podívanou, doprovázenou skvělou hudbou, která navodí to správné napětí. A to vše v doprovodu hlasu Mickey Rourka. Dokument má premiéru 18. prosince 2018, můžeme jen doufat, že se ho chytí některá z našich televizních stanic a snímek se tak dostane i na naše obrazovky.