Mary Poppins se vrací: Nové fotky z pokračování o kouzelné chůvě

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Disney zveřejnilo několik oficiálních fotek z pokračování o kouzelné chůvě Mary Poppins. Mary Poppins se vrací ke svým bývalým svěřencům Michaelovi a Jane, kteří už jsou dospělí a utrpěli těžkou ztrátu. Mary se bude snažit společně se svým pomocníkem Jackem rozveselit Michaelovi děti a znovu jim přinést do života naději a radost.

Pokračování se ujal režisér Rob Marshall, který stojí například za oscarovým muzikálem Chicago. Podle již dříve zveřejněného traileru to vypadá, že zůstal věrný původnímu snímku z roku 1964, kdy si hlavní roli chůvy zahrála Julie Andrews, v pokračování jí ztvárnila Emily Blunt.

Na oficiálních fotografiích můžeme vidět další herce vedlejších roli. Například Colina Firtha, Meryl Streep nebo Dicka Van Dykea, jenž hrál v původním filmu kominíka. Světové premiéry se snímek dočká 25. prosince 2018, u nás se do kin díky společnosti Falcon dostane již 20. prosince 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také