Mary Poppins se vrací: Nové fotky z pokračování o kouzelné chůvě

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Filmové studio Disney zveřejnilo několik oficiálních fotek z pokračování o kouzelné chůvě Mary Poppins. Mary Poppins se vrací ke svým bývalým svěřencům Michaelovi a Jane, kteří už jsou dospělí a utrpěli těžkou ztrátu. Mary se bude snažit společně se svým pomocníkem Jackem rozveselit Michaelovi děti a znovu jim přinést do života naději a radost.

Pokračování se ujal režisér Rob Marshall, který stojí například za oscarovým muzikálem Chicago. Podle již dříve zveřejněného traileru to vypadá, že zůstal věrný původnímu snímku z roku 1964, kdy si hlavní roli chůvy zahrála Julie Andrews, v pokračování jí ztvárnila Emily Blunt.

Na oficiálních fotografiích můžeme vidět další herce vedlejších roli. Například Colina Firtha, Meryl Streep nebo Dicka Van Dykea, jenž hrál v původním filmu kominíka. Světové premiéry se snímek dočká 25. prosince 2018, u nás se do kin díky společnosti Falcon dostane již 20. prosince 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také