Trailer #1: Mary Poppins se vrací (2018) – Disneyovka v novém provedení

Přečtěte si

Kde hledat Youtube filmy

Filmy na Youtube rozhodně jsou. Legálně i nelegálně. Filmy na Youtube jsou i v češtině a je jich tam...

Nejlepší Marvel filmy

Vybrali jsme nejlepší Marvel filmy, které jsou součástí Marvel Cinematic Universe, propojeného filmového světa čítajícího momentálně třiadvacet filmů. Které...

Kde sledovat seriály online zdarma

Je vůbec možné sledovat seriály online zdarma? Samozřejmě. V tomto přehledu se podíváme na nejrůznější zákoutí českého internetu, která...

Autor

Walt Disney Pictures odhalil nový trailer pro hudební pohádkový fantasy snímek Mary Poppins se vrací. V hlavní roli se představí populární herečka Emily Blunt, nebude však chybět ani hvězdná Meryl Streep nebo Colin Firth.

Oscarový režisér Rob Marshall se vrhá na celovečerní muzikálový příběh plný neočekávaného dobrodružství a kouzel. Děj se rozroste o další postavy jako třeba o pouličního lampáře nebo Maryiny excentrické sestřenice Topsy. Předlohou se tak stalo dalších sedm knih Pamely Lyndon Travers.

Znovu se ocitneme v Třešňové ulici, tentokrát však v roce 1930, kdy už jsou Michael a Jane dospělí. Michael žije v domě se svými třemi dětmi, poté, co prodělá osobní ztrátu přichází na scénu tajemná chůva. Báječná Mary Poppins pomůže rodině znovu nalézt radost ze života za pomocí kouzel a tajemných schopností. Budeme tak mít možnost proniknout do hravého světa Walta Disneyho a znovu nahlédnout do dětského světa.

Mary Poppins se nám do kin vrátí 19. prosince 2018

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také