Avengers 4 jsou nejdelším filmem od Marvelu

Přečtěte si

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Avengers 4 chtějí trhat rekordy všude. A to určitě potěší všechny fanoušky, protože tahle jízda bude hodně dlouhá. Režisér Joe Russo totiž odhalil, že půjde o nejdelší film, jaký kdy u Marvelu, potažmo MCU, vznikl.

Joe Russo netočí jenom skvělé filmy, ale otevírá i bary v Los Angeles. Právě u této příležitosti byl vyzpovídán fanoušky, které více než všechno ostatní zajímalo právě dění okolo čtvrtých Avengers. Režisér prozradil, že film je z poloviny hotový a právě probíhají práce na vizuálních efektech a tvorbě hudby s Alanem Silvestrim.

A teď to, kvůli čemu jste tady. Avengers 4 budou nejdelším filmem Marvelu. Současná verze má prý přesně tři hodiny, což je o dvacet minut více, než Avengers: Infinity War. Podle režiséra to však nemusí být konečná délka stopáže, protože film je stále v plenkách. Vypadá to tedy, že závěr třetí fáze bude opravdu velkolepý, a tvůrci snímku toho mají fakt hodně na srdci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také