Zemřel Danny Leiner, režisér komedie Zahulíme, uvidíme

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

18. října ve věku 57 let filmový svět opustil komediální režisér Danny Leiner, který již několik let bojoval s rakovinou. Zprávu o jeho úmrtí oznámil režisérův bratr Ken.

Danny Leiner se proslavil v televizním i filmovém světě. Natočil jednu epizodu oblíbeného seriálu Gilmorova děvčata nebo komediálního seriálu Kancl. Divákům se ale jeho jméno spojí s kultovními americkými komediemi, které rozesmívají mladou generaci od roku 2000.

Snímek Hele vole, kde mám káru? v hlavních rolích s Ashtonem Kutcherem a Seannem Williamem Scottem, je navzdory trhlému humoru a sexuálním narážkám velmi oblíbený u dospívajících diváků. Tento film hned následuje jeho další režisérský počin Zahulíme, uvidíme, který proslavil herce Johna Cho a Kala Penna. Dva komediální snímky, které vystihují Dannyho smysl pro humor, jsou dodnes vysílané na televizních obrazovkách.

Pohřeb by se měl uskutečnit v blízké době v Los Angeles.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také