Trailer #1: Rocketman (2019) – Kariéra Eltona Johna

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Režisér Bohemian Rhapsody, vyprávějící o životě Queenů, Dexter Fletcher usilovně pracuje na dalším žánrově velmi podobném projektu zvaný Rocketman. Tentokrát o singlové hvězdě, která své největší haló zažila ke konci 20. století.

Řeč není o nikom jiném než o samotném Eltonovi Johnovi, kterého si v blížícím se snímku zahraje kingsmanovský Taron Egerton.

Silně o tom pochybuji, ale jestliže čirou náhodou někdo, kdo vůbec netuší o kom je řeč, klikl na tento článek, dovolím si vám onu famózní osobnost představit. To hlavní, co byste měli vědět je, že Sir Elton John je zpěvák, hudební skladatel a také nadaný klavírista původem z Anglie. V březnu však oslavil svoje již 71. narozeniny, a tak není divu, že v životopisném filmu, který rekapituluje jeho nejslavnější éru si on sám sebe nezahraje. Nevylučuje se však jakákoliv forma camea.

Rocketman se bude tedy pravděpodobně odehrávat především v 70. létech a měl by být věrný historkám a příběhům od samotného Johna. Ten totiž o své minulosti hovoří bez ostychů a nejspíše díky němu příští rok prožijeme jeho cestu bez jakýchkoliv nadsázek a nepřesností.

Určitě nebudu lhát, když řeknu, že se máme opravdu na co těšit. Po letošním Bohemian Rhapsody, které se jeví jako nejočekávanější film druhé poloviny roku, tu máme další natřískanou pecku, která v sobě tentokrát dřímá i minimalistické prvky fantasy.

Po boku Tarona Egertona si v Rocketmanovi zahraje Richard Madden známý fanouškům Hry o trůny nebo Bryce Dallas Howard (Jurský svět).

Rocketman navštíví kina 30. května 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také