Trailer #1: Králové zlodějů (2018) – Gang důchodců a milionová loupež

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Michael Caine podnikl loni Loupež ve velkém stylu. Letos se objeví v podobně laděné krimi komedii, tentokrát založené na skutečné události a s názvem Králové zlodějů. Gang netradičních zlodějů se představuje v povedeném traileru.

Kriminální příběh Králové zlodějů je natočen podle skutečného případu, který před pár lety ohromil policii i veřejnost. V dubnu 2015 došlo v Londýně k největší loupeži v historii Velké Británie. Během velikonočního víkendu zmizely z úschovny klenotů v Hatton Garden šperky a peníze za více než 200 milionů liber. Vzhledem k provedení si byla policie jistá, že se jedná o extrémě profesionální a velmi dobře organizovanou skupinu pachatelů. Pátrání po lupičích však přineslo odhalení, které ve světě vyvolalo doslova senzaci. Geniální loupež měl na svědomí gang důchodců a vysloužilých podvodníků ve věku mezi 60 až téměř 80 lety. Hlavou celé akce byl 77letý Brian Reader (Michael Caine), který se svou partou seniorů dokázal naplánovat a provést jednu z nejodvážnějších a nejdokonalejších loupeží.

Králové zlodějů natočil James Marsh (Teorie všeho). V titulních rolích se představí Michael Caine, Jim Broadbent, Ray Winstone, Tom Courtenay, Charlie Cox, Paul Whitehouse, Michael Gambon, Francesca Annis, a další.

Česká premiéra je 18. října 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také