Smrt na Nilu: Gal Gadot se přidává k obsazení

Přečtěte si

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Recenze: 1917 jako filmová událost Sama Mendese

Nový film Sama Mendese ještě před svou premiérou v našich kinech stihl posbírat spoustu cenných sošek a nadšených ohlasů....

The French Dispatch: Novinka od Wese Andersona se představuje

Jedinečný, snadno rozpoznatelný a těžko zapomenutelný. Tak by se dal definovat Wes Anderson - režisér, který bezesporu utvořil cosi...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Gal Gadot je čím dál více obsazovanou herečkou, její oblíbenost u fanoušků stoupá, a tak není divu, že si této rostoucí hvězdy všiml i režisér a nový Hercule Poirot v jedné osobě Kenneth Branagh, který ji obsadil do dalšího filmu se slavným belgickým detektivem.

Smrt na Nilu patří mezi ty známější detektivky z dílny Agathy Christie. První publikace vyšla v roce 1937 a od té doby se už dočkala zpracování, jak filmového, z roku 1978 s Bette Davis, Miou Farrow nebo Maggie Smith, tak i toho seriálového s Davidem Suchetem. V tomto příběhu se s Poirotem vydáme na dovolenou do Egypta, kde samozřejmě dojde k vraždě, jenž začala milostným trojúhelníkem, a kterou musí Poirot vyšetřit.

Režisér nově zpracovaných příběhů detektiva Poirota Kenneth Branagh chce navázat na svůj předchozí úspěch Vražda v Orient Expresu. Ten byl dle mého názoru vydařený vizuálně, ale příběh byl trochu utahanější. Proto doufám, že u Smrti na Nilu už vychytají všechny mouchy a film předčí veškerá má očekávání.

Gal Gadot momentálně natáčí Wonder Woman 1984, pokračování úspěšné první sólovky z loňského roku, které by mělo skončit v prosinci. Krátce poté se asi rovnou vrhne na natáčení Smrti na Nilu, jelikož datum premiéry je už stanovené na 20. prosince 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také