Predátor: Evoluce: Čínskou premiéru doprovází směšné plakáty

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ve většině koutů světa jsme nového Predátora už viděli. Čína si ale na návrat vesmírného lovce musí počkat do konce října. Tamní očekávanou premiéru doprovází čtveřice plakátů, které s novinkou režiséra Shanea Blacka moc společného nemají. Jsou pěkné, ale prostě mimo mísu.

Ne nadarmo se říká, že Čína je zemí neomezených možností. Po grafické stránce novým plakátům není co vytknout. Proč ovšem Predátoři serfují na internetu nebo smečují míčem do koše? To sice nevíme, aspoň se ale ve střední Evropě máme čím bavit…

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také