Kdy začne natáčení druhé Světové války Z?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Úspěšný zombie film spatřil světlo světa už v roce 2013. Dodal celému žánru o smrtící invazi trošku jiné vyznění a vnesl do zombie žánru svěží vítr se zajímavou premisou. Zároveň také zachoval to, co nás na těchto filmech tak baví. Nyní to vypadá, že pokračování, o němž už se nějakou dobu hovoří, by už mělo konečně začít produkci.

A to konkrétně v červnu. Jedná se o informaci, pocházející přímo od jednoho z producentů. Respektive tedy o producentku Dede Gardner, která také v rozhovoru pro magazín Variety uvedla, že se v hlavní roli vrátí Brad Pitt a že snímek bude režírovat David Fincher.

Což jsou bezesporu zprávy, které rozhodně vzbuzují natěšenost. Na scénáři se prý ještě pracuje, ale s jeho kostrou je produkce spokojena. Je ovšem otázkou, zda začátek natáčení v červnu je střízlivým odhadem vzhledem k tomu, že Fincher pracuje na seriálu Mindhunter. Inu, nechme se překvapit…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také