Star Wars IX: Billy Dee Williams se vrací do role Landa

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Web Hollywood Reporter oficiálně potvrdil, že kolující spekulace o návratu Billyho Dee Williamse do role bývalého pašeráka Landa Calrissiana byly pravdivé. Bude hrát v příběhu velkou roli?

Williams se poprvé objevil v páté epizodě Star Wars – Impérium vrací úder. Jeho posledním Star Wars filmem byla hned následující epizoda Návrat Jediho. Dále daboval animovaný seriál Star Wars Povstalci. Ačkoliv se postava Landa objevila i v nejnovějším spin-offu Solo, ztvárněna byla mladším hercem Donaldem Gloverem.

Pokud jste se báli, že se Lando objeví, sem tam něco štěkne a pak zase zmizí, potěšíme vás. Mělo by jít o plnohodnotnou roli. Billy Dee Williams by se měl zařadit mezi další hlavní postavy seriálu, které doposud ztvárňovali Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac a Adam Driver. Novou tváří bude Keri Russell, o jejíž postavě zatím nic nevíme.

Produkce deváté epizody začne ještě koncem tohoto měsíce a dorazit by měla 20. prosince 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také