Trailer #1: Action Point (2018) – Jackass Johnny Knoxville a jeho bolesti

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Johnny Knoxville je blázen. To nikdo nepopře. Spolu se svými kamarády ze skupiny Jackass bavil svět svými držkopády a kousky, do kterých by nešli ani kaskadéři. A jak se zdá, dovádění tohoto typu mu chybělo. Ve svém novém filmu Action Point se tak vrací k tomu, co mu jde nejlépe – riskovat svůj život za úsměv na tvářích druhých.

Na první pohled obyčejný dědeček dostane za úkol hlídat své vnouče. To se dožaduje nějaké zajímavé životní historky a k ní skutečně dojde. Starý pán byl totiž v mládí majitelem chátrajícího zábavního parku. Na trhu však byla tvrdá konkurence a v okolí bylo podobných parků hned několik. Navíc většina z nich měla mnohem lepší vybavení. Náš hrdina tak musel přijít s originálním nápadem. Jeho park sice nebude oplývat nejmodernějšími technologiemi, ale poskytne něco navíc- intenzivní zábavu. Ze všech atrakcí zmizí bezpečnostní opatření a ke klasickým taškařicím tak přibude i faktor strachu a vysoká hladina adrenalinu.

Trailer nabízí přesně to, co bychom čekali. Nástin výše popsaného příběhu, ale o ten tu zas tak nejde. Prim hrají pády, údery do slabin, trefování hlavy… zkrátka klasické momentky známé z děl Jackass.

Action Point vtrhne do amerických kin 1.6.2018. Premiéra u nás ještě nebyla oznámena.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také