Johnny Knoxville je blázen. To nikdo nepopře. Spolu se svými kamarády ze skupiny Jackass bavil svět svými držkopády a kousky, do kterých by nešli ani kaskadéři. A jak se zdá, dovádění tohoto typu mu chybělo. Ve svém novém filmu Action Point se tak vrací k tomu, co mu jde nejlépe – riskovat svůj život za úsměv na tvářích druhých.

Na první pohled obyčejný dědeček dostane za úkol hlídat své vnouče. To se dožaduje nějaké zajímavé životní historky a k ní skutečně dojde. Starý pán byl totiž v mládí majitelem chátrajícího zábavního parku. Na trhu však byla tvrdá konkurence a v okolí bylo podobných parků hned několik. Navíc většina z nich měla mnohem lepší vybavení. Náš hrdina tak musel přijít s originálním nápadem. Jeho park sice nebude oplývat nejmodernějšími technologiemi, ale poskytne něco navíc- intenzivní zábavu. Ze všech atrakcí zmizí bezpečnostní opatření a ke klasickým taškařicím tak přibude i faktor strachu a vysoká hladina adrenalinu.

Trailer nabízí přesně to, co bychom čekali. Nástin výše popsaného příběhu, ale o ten tu zas tak nejde. Prim hrají pády, údery do slabin, trefování hlavy… zkrátka klasické momentky známé z děl Jackass.

Action Point vtrhne do amerických kin 1.6.2018. Premiéra u nás ještě nebyla oznámena.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here